18+ Speel bewust · OpenOverGokken 0800-24 000 22 · AGOG 0800-22 777 22 · CRUKS

Betoranje

Rij gokkasten in oranje licht, artwork van Betoranje

De week van Betoranje

Betoranje Welkomstpakket en onze casinobonussen

Het Betoranje Welkomstpakket geeft je 300% tot €11.500 + 400 FS over vijf stortingen, te beginnen met 100% tot €1.000 + 100 FS op je eerste. Je stapt in vanaf €20. Na het pakket lopen vaste acties door, zoals tot 45% terug via Betoranje Dagelijkse cashback en vier reloads per week.

Claim het welkomstpakket Vijf stortingen, elk vanaf €20 · 18+

  1. MaDagactieMaandag Reload50 FS op je eerste storting
  2. DiElke dagDagelijkse cashbackTot 45% over je stortingen
  3. WoDagactieMidweek Reload50% tot €500
  4. DoBij elke inzetDirecte rakebackTot 25%, geen vervaldatum
  5. VrDagactieVrijdag ReloadRad met zes bonussen tot 300%
  6. ZaDagactieWeekend Reload75 FS vanaf €30
  7. ZoElke 5e stortingLucky WheelZes vakken, tot 500 FS

Op dinsdag, donderdag en zondag hebben we geen eigen dagactie; dan lopen de acties die elke dag of per storting gelden.

Het Betoranje Casinowelkomstpakket

Het Betoranje Casinowelkomstpakket is ons startaanbod voor het casino, en de 300% is een optelsom: 100% + 75% + 50% + 25% + 50% over vijf stortingen. Het bonusbedrag per stap loopt op tot €3.500 bij de vierde storting, en de free spins tellen samen op tot 400.

Je vindt het pakket als eerste kaart bij Betoranje Promoties, onder Welkomstbonussen, met de knop Bonus ontvangen. Daar staat ook het Sportwelkomstpakket, maar dat hoort bij onze sportversie en telt hier niet mee. Na het pakket draait de week door, onder meer met de Betoranje Vrijdag Reload.

300%opgeteld over vijf stortingen

€11.500maximaal bonusbedrag

400 FSfree spins in het pakket

5stortingen in het pakket

Betoranje Welkomstpakket per storting

De laatste kolom laat zien hoeveel je per stap stort om het volle bonusbedrag te halen. Het zwaarst is de vierde storting: 25% tot €3.500 vraagt €14.000. Wie alle vijf maxima wil, stort samen €27.666,67; met kleinere stortingen krijg je per stap het percentage over je eigen bedrag.

StortingBonusMaximaal bonusbedragFree spinsStorting voor het maximum
1e welkomstbonus100%€1.000100 FS€1.000
2e welkomstbonus75%€2.00075 FS€2.666,67
3e welkomstbonus50%€3.00075 FS€6.000
4e welkomstbonus25%€3.50050 FS€14.000
5e welkomstbonus50%€2.000100 FS€4.000
Samen300%€11.500400 FS€27.666,67
Verdeling uit het actievenster van het Casinowelkomstpakket op play.betoranje.com/nl/promotions/.
OnderdeelWat geldt
Minimale storting€20
InzetvereisteNiet bij de actie; bonusvoorwaarden x35 over storting + bonus, gebruiksvoorwaarden 30x de bonus
GeldigheidStandaard 30 dagen (gebruiksvoorwaarden), tenzij de actie anders bepaalt
Maximaal opneembaar10x het bonusbedrag
Maximale inzet€500 per inzet op slots voor nieuwe spelers
Saldo onder €0,10De inzetvereiste wordt op nul gezet

Vooraf

Een Nederlandse KSA-vergunning heeft Betoranje niet; onze bonussen vallen onder de regels van JACO V.I.P. LIMITADA in Costa Rica. Loopt een bonus anders dan je verwacht, dan los je dat op met onze Support en niet via de Kansspelautoriteit. CRUKS is niet aan je account bij ons gekoppeld.

Meer per onderwerp

  • Cashback tot 45% Hoe cashback over je stortingen en rakeback per VIP-rang oplopen.
  • Reloads per dag Van 50 free spins op maandag tot 75 free spins op zaterdag.
  • Lucky Wheel Elke vijfde storting een draai aan zes vakken, tot 500 FS.
  • Promo code De code CRYPTO en wat de Crypto Bonus geeft.
  • Login en app Inloggen met Google, 2FA en de app installeren.

Betoranje Welkomstpakket narekenen: vijf keer €100

Neem vijf stortingen van €100: die leveren €100, €75, €50, €25 en €50 bonus op, samen €300. Met x35 uit de bonusvoorwaarden zet je €28.000 in, 35 keer €800; met de standaard uit de gebruiksvoorwaarden €9.000, 30 keer €300. Uit die €300 bonus neem je in beide gevallen hooguit €3.000 op.

StortingBonusSamenInzet x35 (storting + bonus)Inzet 30x bonusMax. uit bonus (10x)
1e: €100 bij 100%€100€200€7.000€3.000€1.000
2e: €100 bij 75%€75€175€6.125€2.250€750
3e: €100 bij 50%€50€150€5.250€1.500€500
4e: €100 bij 25%€25€125€4.375€750€250
5e: €100 bij 50%€50€150€5.250€1.500€500
Samen: €500€300€800€28.000€9.000€3.000
Twee kolommen voor de inzet, omdat onze bonusvoorwaarden en gebruiksvoorwaarden elk een andere regel noemen.

Waar je bij Betoranje je bonus inzet

Bonusgeld speel je vrij met inzetten op spellen die meetellen. Daarvoor heeft onze lobby de rij Betoranje Bonusvriendelijk. Welk deel van je inzet per spel meetelt, publiceren we nog niet; vraag het na voordat je met bonusgeld begint.

Spellen uit Betoranje Bonus Buy, waarin je een bonusronde direct koopt, en slots uit Betoranje Megaways staan elk in een eigen rij. Of die met bonusgeld meetellen, staat niet in onze bonusvoorwaarden. Houd als nieuwe speler ook de grens van €500 per inzet op slots aan.

Alle casino-acties van Betoranje

Naast het pakket lopen vaste acties: dagelijks geld terug over je stortingen, rakeback bij elke inzet, een reload op vier dagen van de week, het Lucky Wheel bij elke vijfde storting en de Crypto Bonus met de code CRYPTO. Ook Betoranje Win Auto, waarbij we een auto verloten, staat tussen de acties; de regels daarvan staan in de algemene voorwaarden van die actie en niet op de kaart.

ActieWanneerWatMeer
CasinowelkomstpakketEerste vijf stortingen300% tot €11.500 + 400 FSPer storting
Dagelijkse cashbackElke dag, over je stortingenTot 45%, zonder limietCashback
Directe rakebackBij elke inzetTot 25%, geen vervaldatumRakeback
Maandag, Midweek, Vrijdag, Weekend ReloadMa, wo, vr, za (UTC)50 FS, 50% tot €500, rad tot 300%, 75 FSReloads
Lucky WheelElke 5e stortingZes vakken, tot 500 free spinsLucky Wheel
Crypto BonusStorting in crypto, code CRYPTO200% tot 3.000 USDTCode CRYPTO
Win AutoActieperiodeKans op een autoExtra spellen

18+ Een bonus is geen gratis geld: je speelt langer om hem vrij te spelen. Stop op tijd. Gratis hulp: OpenOverGokken 0800-24 000 22 (24/7, openovergokken.nl), AGOG 0800-22 777 22 (agog.nl). Uitschrijven: CRUKS.

Betoranje bonusregels: x35 of 30x de bonus?

Over de inzet zijn onze eigen teksten het niet eens. De bonusvoorwaarden vragen voor een stortingsbonus 35 keer storting plus bonus; de gebruiksvoorwaarden noemen als standaard voor een casinobonus 30 keer het bonusbedrag, met 30 dagen om dat te halen, zolang de actie niets anders zegt. Bij het welkomstpakket staat geen eigen regel, dus beide lezingen staan open: vraag Support welke voor jouw bonus telt.

Hoe dat uitpakt, merken spelers soms pas laat. Holle K. schrijft dat de bonus halverwege bleef steken, Rj dat bonuswinst werd ingehouden. Hun reviews staan hieronder, naast die van Caro, die juist positief is.

  1. Bonusvoorwaarden x35 over storting + bonus, maximaal 10x de bonus opneembaar.
  2. Gebruiksvoorwaarden Standaard 30x de bonus en 30 dagen geldig, tenzij de actie anders bepaalt.
  3. Bonus zonder storting x50 over de bonus, maximaal 10x de bonus opneembaar.
  4. Maximale inzet Nieuwe spelers zetten op slots hooguit €500 per inzet in.
  5. Saldo onder €0,10 De inzetvereiste wordt dan op nul gezet.
  6. Je eigen storting Ook zonder bonus zet je die minimaal 3x in het casino in voordat je opneemt.
  7. Oud bonusbeleid op /nl/policy/bonus/ geeft een 404; de geldende tekst heet bonusvoorwaarden.

Betoranje op Trustpilot: lof en klachten

Op Trustpilot staan we op 2,6 uit 46 reviews (stand 20-10-2026). Bij de 20 nieuwste kozen 15 spelers voor één ster, meestal om een opname, en 4 voor vijf sterren.

1 van 5 sterren

Zegt dat de bonus halverwege het vrijspelen blijft steken.

1 van 5 sterren

Klaagt dat winst uit bonusgeld wordt ingehouden.

5 van 5 sterren

Blij met de spellen, de vormgeving en een vriendelijke support.

Vragen en antwoorden

Naar onze promoties